У США можуть змінити політику Apple і Google щодо платежів у програмах

1 хв. читання

У США пропонують забрати у магазинів застосунків контроль над платіжними системами в сторонніх програмах. 11 серпня такий законопроєкт представили в Сенаті США, він називається Open App Markets Act.

Законопроєкт забороняє власникам магазинів нав'язувати свою платіжну систему стороннім розробникам застосунків. Інший пункт стосується політики Apple: за ним, платформи мають дозволяти користувачам завантажувати ПЗ та встановлювати сторонні каталоги програм.

Цю ініціативу підтримала «Коаліція за справедливість для застосунків», яку створили Epic Games, Spotify, Basecamp та інші компанії, які борються з політикою Apple. Вони заявляють, що такий закон сприятиме конкуренції на ринку та інноваціям в цифровій економіці, а також надасть більше можливостей споживачам. У Apple кажуть, що дотримуються суворих правил у застосунках заради безпеки та конфіденційності користувачів.

Нагадаємо, раніше Apple видалила Epic Games з App Store після того, як компанія спробувала обійти комісії магазину для гри Fortnite. Натомість Google дає розробникам час до березня 2022 року, щоб перевести свої програми на платіжну систему Play Store.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.6K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація