Застосунки Google для iOS вимагали оновлень, яких не існувало

1 хв. читання

10 лютого користувачі застосунків Google для iOS отримали сповіщення, що ці програми треба оновити, а поточними версіями користуватись небезпечно. Однак жодних оновлень насправді не існувало. У компанії кажуть, що ці сповіщення були помилкою і її вже виправили.

Проблема виникла у програмах Gmail, YouTube, Google Search, Maps, Photos і Drive. Як пише 9to5google, ці сервіси не оновлювались ще з грудня.

Screenshot-12

Вам слід оновити цю програму. У версії, яку ви використовуєте, немає найновіших функцій безпеки, щоб захистити вас. Продовжуйте, лише якщо ви розумієте ризики.

Ймовірно, що Google не оновлює свої застосунки для iOS через нові правила App Store. Магазин вимагає вказувати біля кожної програми, яку інформацію вона збирає і для чого. З 8 грудня це правило стало обов'язковим для всіх розробників.

Місяць тому, 12 січня, Google заявляв, що додасть нові позначки конфіденційності у своїх програмах для App Store. Як пише The Verge, технічно компанія дотримала свого слова. Деякі застосунки (як от Google Authenticator і Stadia) дійсно оновились, мають позначки конфіденційності та вчорашня помилка їх не зачепила.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.9K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація