ZDNet: Microsoft розробляє хмарний сервіс Cloud PC на базі Azure

1 хв. читання

Microsoft розробляє сервіс віртуалізації Cloud PC на базі Azure і Windows Virtual Desktop, повідомляє ZDNet. Офіційного анонсу ще немає, але редакторка видання знайшла вакансію від команди Microsoft Cloud PC.

У ній зазначено, що Microsoft Cloud PC — це нове стратегічне рішення, яке використовує Windows Virtual Desktop і пропонує робочий стіл як сервіс (Desktop as a Service). По суті, Cloud PC надаватиме бізнес-клієнтам сучасний, гнучкий хмарний інтерфейс Windows і дозволить організаціям спростити й масштабувати свою роботу.

Microsoft планує зробити Cloud PC платформою на базі Microsoft-365, яка матиме фіксовану вартість за кожного користувача. Це важливо, адже ціни на Windows Virtual Desktop залежать від споживання ресурсів Azure. Натомість Cloud PC, вочевидь, буде доступний за підпискою і матиме чітко встановлену вартість.

Втім, ZDNet пише, що новий сервіс з'явиться не раніше, ніж весною 2021 року, та й навряд він одразу стане повноцінною заміною локально встановленим Windows або Office.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація