Apple відмовиться від функції Do Not Track у Safari

1 хв. читання

Функція Do Not Track провалила своє основне завдання — уникати відстеження активності користувачів, повідомляє DuckDuckGo у своєму блозі. Тому Apple видалить функцію Do Not Track у Safari 12.1. Натомість розробники зосередяться на новому завданні Apple — йдеться про розумне запобігання відстежуванням (Intelligent Tracking Prevention).

Do Not Track створили, щоб відправляти спеціальний сигнал сайтам, аналітичним компаніям, рекламним мережам та іншим сервісам, аби вони припинили відстеження вашої діяльності. Але це було просто повідомлення, зовсім не обов'язкове для виконання.

Таким чином, навіть якщо у вашому браузері увімкнено функцію Do Not Track, ймовірно, що більшість сайтів ігнорує її попередження. Наче ви відчинили всі вікна в будинку, забрали штори й поруч поставити табличку «Не дивіться, будь ласка».

Опитування DuckDuckGo серед дорослих США показало, що 23,1% користувачів увімкнули функцію Do Not Track. Але 41,4% з них не знали, що вона просто відправляє сигнал із проханням.

Тому у Safari 12.1 підтримки Do Not Track, вочевидь, не буде. Установка вже вилучена в останніх бета-версій iOS 12.2 і macOS 10.14.4.

Натомість Apple зосередилась на функції розумного запобігання відстеженням, яка буде в iOS 12 і macOS Mojave. Вона працюватиме ефективніше, адже, за словами Apple, не дозволяє створювати файли cookie або зберігати дані без згоди користувача.

Codeguida 8.2K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація