Deloitte: міграція в хмару впливає на модернізацію даних, і навпаки

1 хв. читання

Аудиторська компанія Deloitte провела опитування 504 IT-керівників з приводу модернізації даних та переходу в хмару. Виявилось, що хмарні обчислення та модернізація даних — це прямо пропорційно залежні процеси.

9 з 10 організацій зараз зберігають свої дані у хмарних платформах. Водночас 55% респондентів вважають модернізацію даних ключовою причиною для переходу в хмару, важливішою за неї є лише безпека.

Більшість опитаних (84%) сказали, що працюють над модернізацією даних: 34% повністю реалізували такі ініціативи, а 50% — в процесі. Під модернізацію даних розуміється «перенесення даних із застарілих до сучасних баз даних». Особливо це стосується неструктурованих файлів: зображень, голосових звернень, коментарів в соцмережах тощо.

Видання ZDNet зазначає, що легкий доступ до хмарної інфраструктури й швидкий перехід багатьох компаній спричиняють певні проблеми. Стає складніше керувати хмарними сервісами та програмним забезпеченням, потрібні нові заходи безпеки; інструменти та правила у цій інфраструктурі все ще розробляються й удосконалюються. На думку фахівців, перенесення даних у хмару повинно бути поступовим і продуманим рішенням.

Натомість дослідники з Deloitte кажуть, що хмара вже стала основним місцем для збереження даних і 91% користувачів послуговуються цими платформами. Інші ж 9% планують це зробити. 57% з опитаних організацій фактично працюють у хмарі — тобто всі важливі застосунки й дані вже теж там.

Також дослідники дійшли висновку, що перенесення даних в хмару часто супроводжується і розміщенням даних на модернізованих платформах. Це взаємопідсилюючі процеси, які найкраще працюють разом, переконана команда Deloitte.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.9K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація