GitHub представив вбудоване середовище розробки та інші інструменти

1 хв. читання

В межах конференції Satellite 2020 команда GitHub представила чотири нових інструменти, зокрема нове середовище розробки й систему обговорень.

Певно, найважливішим з них є вбудоване у платформу середовище розробки Codespaces, яке дозволяє працювати з кодом напряму через GitHub. Воно базується на відкритому редакторі Visual Studio Code, працює через браузер і хмару Azure. На Codespaces можна завантажувати код і залежності, розробницькі інструменти, розширення тощо.

81103788-68bb5e00-8ec6-11ea-8fc5-c8818dd718e2

Зараз середовище на стадії бета-тестування. Зазначається, що функціонал для редагування коду в IDE залишиться безкоштовним, але більш інтенсивні навантаження (на кшталт збірок) планують зробити платними.

Також GitHub представив систему Discussions, що дозволяє проводити обговорення в формі діалогу. Це схоже на issues чи пул-запити, але розмови проводяться в окремому розділі й відповіді впорядковані гілкоподібно.

nextjs-discussions

Серед інших оновлень — інструменти Code scanning та Secret scanning. Перший шукає потенційні вразливості у кожній операції git push, а результат прив'язує до пул-запиту.

Secret scanning відтепер призначений і для приватних репозиторіїв. Цей сервіс аналізує захищеність конфіденційних даних і перевіряє типові формати ключів і токенів доступу, що використовують хмарні провайдери. Раніше ця функція називалась Token scanning, вона працювала для відкритих сховищ з 2018 року.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація