GitHub публікує новий інструмент Super Linter для перевірки коду

1 хв. читання

Команда GitHub опублікувала відкритий інструмент для перевірки коду Super Linter. Він дозволяє проаналізувати код, використовуючи лінтери для Python, JavaScript, Go, XML, YAML та інших мов програмування. Тож розробники GitHub описують його як «єдиний лінтер, щоб правити всіма».

Зараз у Super Linter є підтримка Ansible, CSS, CoffeeScript, Dockerfile, Golang, JavaScript, JSON, Markdown, Perl, Python3, Ruby, Shell, Terraform, TypeScript, XML і YAML. Згодом розробники планують додавати й інші мови.

Цей інструмент не виправляє помилки, але позначає їх, щоб розробники не додавали поганий код у головну гілку. Також він дає вказівки щодо компонування і форматування коду та допомагає автоматизувати процес.

Super Linter базується на гітхабівському інструменті Actions, потрібного для автоматизації розробки та керування проєктами, де є кілька мов програмування. Спочатку лінтер був внутрішнім інструментом команди GitHub Services DevOps, та його вирішили опублікувати для всіх.

Загалом Super Linter — це репозиторій, запакований у Docker-контейнер. Тож кожен, хто має репозиторії на GitHub, може викликати його за допомогою GitHub Action (детальна інструкція є у файлі readme).

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація