Google додає в Android дві функції для людей з вадами слуху

2 хв. читання

Google оголосила про дві нові функції для людей, які страждають від вад слуху або будуть страждати ними до 2055 року. За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров'я таких людей буде близько 900 мільйонів. Нові функції працюватимуть на пристроях Android, вони називаються Live Transcribe (прямий транслятор) і Sound Amplifier (підсилювач звуку).

Програма Live Transcribe перетворює мовлення на текст в режимі реального часу. Sound Amplifier допомагає фільтрувати, доповнювати та посилювати звуки — збільшує тихі звуки, не змінюючи гучні. Також його можна налаштувати й мінімізувати шуми навколо.

Sound Amplifier вже є в Play Store для користувачів Android, а Live Transcribe запуститься в бета-версії. Ви можете зареєструватися, щоб приєднатись до бета-тестування і отримувати сповіщення. Також обидва застосунки будуть попередньо встановлені на пристроях Pixel 3.

Ідея Live Transcribe належить Чету Гнегі (Chet Gnegy), науковому співробітнику, чий колега Дмитро Каневський (Dimitri Kanevsky) має порушення слуху. Каневський працював над технологіями розпізнавання мови, якими він послуговується 30 років. Однією з таких технологій, була CART — функція для транскрибації діалогів.

Гнегі побачив, що його колега має певні проблеми: він мусить постійно носити з собою кілька пристроїв, витрачати кошти й ретельно готуватися перед кожним використанням функції. Так з'явилась ідея Live Transcribe — технології, котра фактично позбавляє користувачів усіх цих недоліків.

Live Transcribe підтримуватиме близько 70 мов. Крім того, застосунок дозволяє вести двосторонній діалог: користувачі, які не хочуть або не здатні говорити, можуть спілкуватись за допомогою клавіатури зворотного типу. Застосунок також працює з зовнішніми мікрофонами для кращої точності транскрипції.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація