JavaScript обігнала Java в рейтингу розробників HackerRank

1 хв. читання

Компанія HackerRank опублікувала результати онлайн-опитування, у якому взяли участь 71 тис. розробників ПЗ з більше ніж 100 країн. Таке ж опитування проводилося рік тому. Результати вийшли цікавими:

  • JavaScript обігнав Java в рейтингу найбільш відомих мов: 73% розробників заявили, що знають JavaScript, а Java — лише 71%. Рік тому JavaScript набрав 68%, а Java — 71%. Мова С отримала 67%, Python — 57%, C++ — 55%, PHP — 38%.

  • Найбільше розробники хочуть вивчити Go, Kotlin і Python. У порівнянні з минулим роком, помітно зменшився інтерес до вивчення Scala і зріс — до TypeScript.

  • Найбільш популярним Web-фреймворком залишається AngularJS (і за знаннями розробників, і за запитами роботодавців). Та в порівнянні з минулим роком помітне зростання вивчення React — відсоток розробників, які знають React збільшився з 20% до 26%. Кількість пропозицій роботодавців, яким потрібні фахівці зі знанням React, також зросла.

  • Найбільш перспективними напрямками розвитку вважаються IoT-пристрої (53%), системи машинного навчання (51%), хмарні сервіси на базі машинного навчання (41%) і розробки в галузі комп'ютерного зору (38%). Найбільш переоціненими технологіями назвали рішення на базі блокчейну.

  • З проблем, що заважають роботі, лідерами є неякісна документація, поганий код (спагетті-код), некоректно виставлені пріоритети, розгляд прогнозів як жорстких планів, налагодження помилок, які складно відтворити.

  • Найбільшим провалом 62% опитаних вважають неперевірений або очевидно проблемний код у кінцевому продукті, а 10% розповіли про випадки видалення через помилку всього вмісту БД.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.6K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація