Microsoft показала HoloLens для армії

1 хв. читання

У листопаді Microsoft виграла контракт у 479 млн доларів, за яким вона мала надати армії США 100 000 гарнітур доповненої реальності HoloLens. Це рішення викликало неабиякий протест співробітників компанії, адже вони не хотіли постачати зброю військовим. Тоді генеральний директор Сатья Наделла (Satya Nadella) сказав, що Microsoft не буде відмовлятися від співпраці з армією, адже це частина демократичної країни й вона захищає свободи громадян.

Зараз компанія показала розробку для Збройних сил США. Це рання версія інтегрованої системи IVAS (Integrated Visual Augmentation System) і вона є модифікованою варіацією нового HoloLens 2, тільки для солдат.

Раніше ми розповідали, чим відрізняється HoloLens 2 і чому його не зможе придбати будь-хто (шолом призначений тільки для роботи у комерційних установах).

Видання CNBC повідомляє, що розробка для військових має практично такий самий вигляд, як і комерційна версія HoloLens 2. Зовнішня відмінність лише у тепловізійній камері FLIR, що розташована над лобом користувача.

Та от наповнення шолому кардинально інше, в CNBC нову розробку порівнюють із технологіями в іграх-шутерах від першої особи. Тут є дисплей, що показує точний курс компасу, ваше розташування на мапі відносно інших учасників команди. Є навіть віртуальна сітка із напрямком прицілу, як у відеоіграх. А згадана вище тепловізійна камера FLIR дублює окуляри теплового і нічного бачення, тож суперники не зможуть сховатись у кущах чи димі.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація