Microsoft представила реалістичну голограму-перекладача

1 хв. читання

Microsoft використала технології змішаної реальності, Azure AI, гарнітуру HoloLens і представила реалістичну голограму виконавчої директорки компанії Джулії Вайт. Копія одразу переклала японською основні тези з промови Вайт. Розробники кажуть, що це лише демоверсія технології, та аудиторію вона однаково вразила.

Сама директорка була на сцені у шоломі HoloLens, спочатку вона сформувала невелику схематичну модель голограми, яка за секунду перетворилася на повноцінного цифрового клона. Голограма використовувала зразки голосу Джулії Вайт та переповіла її текст японською мовою.

Зараз демоверсія може попередньо перекласти й озвучити текст одночасно 30 мовами, тож потенціал у технології великий. Звісно, вона може стати й інструментом зловмисників для поширення фейків і маніпуляцій.

Для створення таких голограм потрібне обладнання для 3D-сканування, AI-інструменти для перекладу, гарнітури HoloLens. Однак схожі технології сканування очікуються вже у смартфонах наступного покоління, які вийдуть через рік-два. Це може стати підґрунтям для створення фотореалістичних аватарів на дисплеях або в AR-гарнітурах і розвинути ці інструменти далі.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.9K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація