Microsoft випустила тестову версію Edge на Chrome

2 хв. читання

Microsoft опублікувала перші збірки Edge на базі Chromium. Завантажити можна дві версії: Canary (які будуть оновлюватись щодня) і Developer (щотижня). Обидві можна встановити водночас і поруч зі старим Edge. Повноцінна версія для широкого загалу поки ще не вийшла.

Що змінилося в новому Edge:

  • Остаточний дизайн — суміш старого Edge і Google Chrome.
  • Можна зайти через обліковий запис Microsoft або Azure Active Directory.
  • В адресному рядку працює Bing (але можна перемкнутись на Google).
  • Є три варіанти оформлення нових вкладок: «Інформаційний» зі стрічкою новин, «Сфокусований» зі списком відвіданих сайтів та «Для натхнення» із зображенням.
  • Розширення завантажуються з Microsoft Store (за замовчуванням) і з Chrome Web Store (Microsoft просить розробників розширень Chrome протестувати й надіслати свої розширення до Microsoft Store).
  • Скоро з'явиться підтримка Windows Defender Application Guard (WDAG).
  • Конфіденційність, продуктивність та інші речі, які відрізнятимуть Edge від Chrome, зараз ще на стадії розробки.

chromium-edge-focused-new-tab

Поки що в Edge не працюють усі традиційні функції, як от підтримка PDF, відсовування вкладок в бік, рукописний ввід на сторінках. Немає і синхронізації з Android й iOS, та й дизайн зрештою може змінитися. У виданні VentureBeat вважають, що старий Edge повністю замінять на новий через системне оновлення, коли нова версія застосунку буде достатньо стабільна.

З моменту випуску у складі Windows 10 браузер працював на власному рушії. Завдяки переходу Edge на Chromium зникнуть проблеми із сумісністю сайтів і розробникам не треба буде розбиратися з індивідуальними вимогами браузерів, переконані у Microsoft.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація