Microsoft забороняє співробітникам Slack і не радить AWS та G-Docs

1 хв. читання

У Microsoft є перелік сервісів і програм, заборонених в компанії, повідомляє видання GeekWire. У цьому списку є Amazon Web Services та Google Docs, вони позначені як «не рекомендовані для використання». Програми Slack Free і Slack Plus заборонені зовсім.

Представники Microsoft кажуть, що причина тут не лише в конкуренції продуктів. На думку керівництва, Slack Free і Slack Plus не забезпечують достатній рівень безпеки, тому не можна їх використовувати для корпоративних задач. Співробітники мають перейти на Microsoft Teams, що виконує ті ж самі функції.

Версія Slack Enterprise Grid достатньо безпечна, однак її використання не схвалюється, адже це продукт конкурентів.

Без поважної причини не можна звертатись і до сервісів AWS або Google Docs, тільки з достатнім обґрунтуванням. Навіть GitHub, котрий належить Microsoft, не рекомендується для передачі дуже конфіденційної інформації.

Також Microsoft забороняє співробітникам Grammarly — застосунок для перевірки англійського правопису і граматики, створений українськими розробниками. Microsoft каже, що браузерне розширення має доступ до електронних листів та документів, а отже для корпоративних цілей воно не годиться.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.8K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація