Microsoft запатенувала Direct Reality

1 хв. читання

Microsoft запатентувала новий сервіс Direct Reality перед прес-конференцією E3. Подробиці не розголошуються, проте ходять чутки, що сервіс пов'язаний з голографічними додатками. Сама компанія описує Direct Reality як «онлайн-програмне забезпечення для створення голографічних додатків».

Згідно патенту, Direct Reality буде використовуватися у розробці десктопних та онлайн-ігор. Скоріш за все, сервіс буде пов'язаний з новою Xbox Project Scorpio.

Назва сервісу, як і назва Хbox, відсилає до DirectX, набору API функцій для відеоігор, що випускався з 1996 по 2005 роки. Сьогодні, окрім назви, ці три продукти не мають майже нічого спільного.

Наразі XBox не підтримує ігри з віртуальною реальністю, проте є можливість, що Project Scorpio, – адаптована версія Xbox, матиме цю функцію.

Microsoft не надає жодних подробиць, що стосуються нових продуктів та сервісів. Втім, можна сподіватися, що Direct Reality буде більш докладно представлена на брифінгу E3. Брифінг відбудеться 11 липня о 2:00 (Los Angeles).

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.8K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація