Підрядники Microsoft слухають розмови користувачів Skype і Cortana

1 хв. читання

Підрядники Microsoft прослуховують деякі записи розмов користувачів Skype Translator і голосового помічника Cortana. Про це повідомляє видання VICE Motherboard, яке отримало інформацію від анонімних підрядників — із прикладами аудіофайлів, на яких чути особисті розмови користувачів.

Інформатор сказав, що підрядники не мали доступу до ідентифікаційної інформації, лише голосові файли. Однак користувачам продуктів Microsoft, імовірно, не сподобається, що їхні розмови слухають «випадкові люди, які сидять вдома в піжамах».

Motherboard знайшов відповідні вакансії, де дійсно вказано, що підрядники можуть працювати з дому. Вони стежать за тим, як Skype Translator перекладає повідомлення користувачів. Із запропонованих варіантів обирають найточніший переклад або пишуть його самі.

Принцип роботи Skype Translator:

Представники Microsoft стверджують, що користувачі дають дозвіл на прослуховування, відповідний пункт є в угоді про конфіденційність. Також можна видалити записи своїх розмов у інформаційної панелі.

У документації Microsoft (і для Skype Translator, і для Cortana) справді зазначено, що компанія використовує та аналізує голосові дані для покращення сервісу. Однак ніде не вказано, що ці записи слухають люди.

Подібні журналістські розслідування нещодавно були спрямовані на Apple, Amazon і Google та їхніх голосових помічників. Після публікацій діяльністю Google зацікавились у ЄС, зараз там триває розслідування, тож компанія зупинила прослуховування аудіозаписів в Євросоюзі. Apple теж тимчасово закрила програму в усьому світі. Натомість Amazon відкрито заявляє, що записи розмов можуть слухати інші люди, користувачі ж можуть відмовитися від цього або вручну видалити записи.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація