Реліз Visual Studio 2022 відбудеться 8 листопада

1 хв. читання

Microsoft оголосила дату випуску Visual Studio 2022: 8 листопада. Презентація нового VS відбудеться онлайн, о 18:30 за київським часом.

Про підготовку цієї версії середовища стало відомо ще у квітні. Реліз обіцяли зробити швидшим, доступнішим і — вперше — 64-розрядним.

Visual Studio 2022 підтримуватиме NET 6, C++ 20, інструментарій IntelliCode, матиме краще налагодження і пошук коду, а також взаємодію з JavaScript/TypeScript (з'являться нові автономні шаблони JavaScript і TypeScript для React.js, Angular і Vue.js). Ще буде оновлений інтерфейс, з'явиться інтегрований текстовий чат у функцію Live Share для спільної роботи, а розробка програм для Azure стане зручнішою.

Тим часом компанія опублікувала п'яту попередню версію та передрелізну RC-збірку VS 2022, які вже можна завантажити. Після 8 листопада RC-збірка перетвориться у звичайну загальнодоступну версію, її вже можна використовувати у продакшені. Натомість п'ята попередня версія стане Visual Studio 2022 17.1 Preview 1 і матиме всі найновіші функції середовища.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація