У Slack кажуть, що платформою активно користуються 12 млн людей щодня

1 хв. читання

10 жовтня представники Slack оголосили, що їхнім продуктом щодня користується 12 млн людей, а найважливіше — ця аудиторія дуже залучена й активна. Компанія не згадує безпосередньо про своїх конкурентів Microsoft Teams, однак порівняльний контекст досить очевидний.

Нагадаємо, це змагання розпочалося, коли Microsoft Teams вперше розповіли про кількість своїх користувачів (і підкреслили, що це більше, ніж у Slack). В липні Teams порівнювали свої 13 млн з 10 млн Slack (але дані про Slack були дещо застарілими).

Зараз Slack опублікував актуальну статистику. Хоча кількість користувачів все одно менша, та, за словами компанії, справа не в кількості, а в якості (тобто активності й залученості). В середньому Slack увімкнений по 9 годин щодня, з них 90 хвилин припадає на безпосередню взаємодію з платформою.

Що таке активне використання? В середньому це понад 5 млрд дій на тиждень, зокрема читання і написання повідомлень, завантаження і коментування файлів, пошук і, найважливіше для нас, це взаємодія із застосунками.

Також потрібно враховувати, що Microsoft постачає свій продукт вкупі з Office 365, тому кількість дійсно активних користувачів може бути меншою за 13 млн.

Нещодавнє дослідження Okta показало, що клієнти цієї компанії, котрі мають Office 365, охоче звертаються до Slack. Кількість цих користувачів зросла з 11% до 31% (в період з жовтня 2018 по червень 2019). За статистикою компанії Productiv, залученість аудиторії Slack вдесятеро більша, ніж у Teams.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація