Android Runtime (ART) буде оновлюватись як модуль Mainline

1 хв. читання
27 листопада 2020

Проєкт Mainline свого часу став вирішальним для екосистеми Android. Він дозволив оновлювати модульні компоненти ОС напряму через Play Store та не чекати релізу нової системи.

Зараз Google йде ще далі — і хоче зробити Android Runtime оновлювальним модулем Mainline, повідомляє видання XDA Developers. Це планується зробити наступного року для дванадцятої ОС.

Нагадаємо, Android Runtime (або ART) — це базове середовище виконання на Android; рантайм вийшов ще у 2013 році разом з Android 4.4 Kitkat. По суті, ART перетворює байт-код застосунків Android у нативні інструкції й використовує компіляцію Ahead-of-Time.

Якщо ART стане модулем Mainline, це дасть Google значно більший контроль над ним. Компанія зможе змінювати ART напряму, без апдейтів системи. До того ж Google може зобов'язати виробників завантажувати модуль ART, затверджений компанією. Тоді вона керуватиме ART на всіх пристроях Android і зможе оновлювати його через Play Store.

Виробники в такому разі змінювати ART не зможуть, тож в руках Google буде ще більше контролю над пристроями. З іншого погляду — система нарешті стане більш узгодженою та уніфікованою, чого так прагнуть сторонні розробники.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація