Apple і Google опублікують першу версію свого API 28 квітня [Оновлено]

1 хв. читання

UPD: 29 квітня компанії надали API своєї системи невеликій групі розробників, вони тестуватимуть інтерфейс протягом кількох тижнів. 1 травня Apple і Google опублікують додаткову інформацію про API, зокрема приклад коду. Очікується, що доступ для ширшого кола розробників відкриють в середині травня.

10 квітня Apple і Google повідомили, що разом створюють систему для відстеження того, з ким контактували хворі на коронавірус. Перша версія API цієї системи має вийти вже 28 квітня. Про це повідомив європейський комісар Тьєррі Бретон (Thierry Breton), який розмовляв з Тімом Куком.

Тож розробники зможуть використати API для створення застосунків, схвалених органами охорони здоров'я. Планувалось, що API буде готовий лише в травні, та, вочевидь, компанії прискорили процес.

Спочатку система працюватиме на пристроях iOS і Android через офіційні застосунки. Вона має бути децентралізованою, конфіденційною і використовуватиме Bluetooth та ідентифікатори, не пов'язані з інформацією про користувача.

Потім Apple і Google мають розгорнути її у своїх операційних системах. Це дозволить охопити більше пристроїв і збільшити базу користувачів, адже тоді не потрібно завантажувати окрему програму. Однак система все ж пропонуватиме встановити ці застосунки, адже в них будуть додаткові рекомендації та підтверджені дані.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація