Google нагадає європейським користувачам Android про інші браузери

1 хв. читання

Після того, як Європейська комісія оштрафувала Google на 5 мільярдів доларів за порушення антимонопольного законодавства, технологічний гігант намагається контролювати свої дії.

Зараз корпорація хоче показати, що не наполягає на використанні свого браузера. Тому керівницвто компанії переконається, чи знають європейські користувачі, що вони можуть використовувати різні браузери та пошукові системи, не тільки Chrome і Google.

Старих і нових користувачів Android запитають про те, які ж системи пошуку і браузери вони хочуть обрати. Незрозуміло, щоправда, кому це принесе більше користі: аудиторії чи самому Google, який демонструє ЄС свою лояльність і хоче уникнути штрафів в майбутньому.

Компанія навіть створила окремі ліцензії для Google Play, Chrome і Search. Це дало змогу виробникам гаджетів встановлювати будь-які застосунки, альтернативні гуглівським програмам. Таким чином компанія хоче спростувати звинувачення ЄС у монополізмі.

Нагадаємо, що оштрафували Google у 2016 році. Тоді Єврокомісія звинуватила корпорацію у нав'язуванні операторам мобільного зв'язку програм Chrome, Google Search та інших. Така практика блокувала конкурентів на ринку і створювала щось схоже на монополію.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.8K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація