Google зобов'яже виробників техніки випускати оновлення для Android

1 хв. читання

З появи Android від Google, питання безпеки пристроїв на її базі постало дуже гостро. Поки Google регулярно випускає оновлення безпеки, виробники не турбуються безпекою даних своїх користувачів. Так нещодавно фахівці інформаційної безпеки з'ясували, що навіть великі виробники повідомляють про вихід патчів і насправді оновлень не випускають.

Google не може контролювати всіх виробників, однак приймає заходи для усунення цієї проблеми. На Google I/O 2018 компанія анонсувала, що після виходу Android P вони почнуть примушувати сторонніх виробників регулярно випускати патчі безпеки на свої пристрої.

За словами глави безпеки Android Девіда Клейдермахера (David Kleidermacher), нові вимоги до виробників дозволять «значно збільшити кількість пристроїв і користувачів, які регулярно будуть отримувати оновлення безпеки».

Поки повний текст вимог не був опублікований, залишається невідомим, чи будуть нові умови поширюватися тільки на флагманські рішення компаній, чи на усі нові пристрої з Android P, або ж зміни торкнуться і старих гаджетів, які вже давно в продажі.

Як би там не було, бажання Google зобов'язати виробників смартфонів регулярно випускати оновлення безпеки повинно позитивно вплинути на величезний і розрізнений ринок Android-пристроїв.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.9K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація