Google зупинить підтримку Android на Huawei

2 хв. читання

[12:30]: Huawei прокоментувала ситуацію. У листі виданню The Verge компанія каже, що продовжить надавати оновлення безпеки й обслуговувати усі пристрої Huawei та Honor: ті, що вже придбані користувачами, і ті, що зараз є на ринку. Китайський виробник підкреслив свій значний внесок у розвиток і зростання Android та сказав, що продовжить працювати над безпечною і надійною екосистемою для користувачів з усього світу.

Google заявив, що власники телефонів Huawei і надалі матимуть доступ до Play Store і зможуть оновлювати застосунки. Однак оновлень Android від Google більше не буде. Тож власникам пристроїв Huawei залишається чекати та сподіватись, що Huawei викреслять з чорного списку США.

[10:00]: Google не співпрацюватиме з Huawei після рішення адміністрації Трампа додати китайську компанію до чорного списку, повідомляє Reuters. Теж саме вирішили зробити Intel та Qualcomm.

Huawei не матиме доступу до оновлень Android, а на майбутніх пристроях не буде підтримки популярних застосунків і сервісів, як от Google Play Store чи Gmail. Також Google більше не надаватиме Huawei послуги техпідтримки, китайські пристрої втратять сумісність з Android і сервісами Google.

Щоправда, цей список заборон не остаточний, процес обговорення в Google ще триває. Окрім того, Huawei матиме доступ до ОС Android, адже вона має ліцензію з відкритим вихідним кодом.

Китайська компанія готувалася до такого сценарію і розробляла власну мобільну ОС, яка могла б замінити Android. Хоча представники Huawei казали, що все одно не хотіли б відмовлятись від Android і охоче продовжили б користуватись екосистемами Google та Microsoft.

Intel, Qualcomm і Broadcom — найбільші виробники та постачальники мікросхем — теж зупинять співпрацю із китайською компанією. За даними Bloomberg, у Huawei готувалися і до цього та наперед купили мікросхеми в американських постачальників. Їх має вистачити мінімум на три місяці, за цей термін стане зрозуміло, наскільки серйозною і довготривалою буде заборона.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація