Microsoft відкрила код стандартної бібліотеки С++ з Visual Studio

1 хв. читання

16 вересня, під час конференції CppCon 2019, команда Microsoft Visual C++ відкрила код стандартної бібліотеки С++ (STL). Вона є частиною інструментарію MSVC і середовища Visual Studio та підтримує актуальні стандарти C++14 і C++17 (в майбутньому буде підтримувати й C++20, який зараз розвивається).

В опублікованому на GitHub репозиторії є весь вихідний код продукту, нова система збірки CMake і README з додатковою інформацією. Бібліотека поширюється під ліцензією Apache 2.0 (за винятком деяких бінарних файлів).

Планується, що відкритий проєкт буде розвиватися на GitHub і отримувати від сторонніх розробників pull-запити з новими функціями та виправленнями. Щоб стати учасником, потрібно підписати CLA-угоду про передачу прав на код.

Команда MSVC вважає, що перенесення STL на GitHub допоможе клієнтам Microsoft бути в курсі процесу розробки, експериментувати з нововведеннями й допомагати розвивати проєкт.

Натомість розробники зможуть використовувати готові реалізації з нових стандартів в інших проєктах. Наприклад, можна обмінюватись кодом з бібліотекою libc++, що функціонує в межах проєкту LLVM. Microsoft підкреслює, що STL і libc ++ не об'єднуються, це все ще різні бібліотеки, з різними структурами та платформами. Однак тепер можна працювати над новими функціями для обидвох бібліотек одночасно, не хвилюючись про ліцензії.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація