The Information: Google відстежує Android-застосунки своїх конкурентів

1 хв. читання

Співробітники Google можуть відстежувати, як користувачі Android взаємодіють із застосунками й сервісами інших компаній. Для цього Google використовує внутрішню програму Android Lockbox, повідомляє The Information.

Джерела видання стверджують, що так Google стежить за конкурентами Gmail і моніторить використання Facebook та Instagram. Статистика Lockbox анонімна, тож облікові записи користувачів не вказуються. Також є припущення, що ці дані допомогли Google спланувати запуск Shorts — програми, що має конкурувати з TikTok.

The Information пише, що найбільш корисні дані Lockbox збирає, коли користувач погоджується ділитись інформацією з Google під час налаштування Android. Ці дані буцім потрібні для більш персоналізованого досвіду, але вони також цінні для аналізу конкурентів.

Представник Google не заперечує, що компанія отримує дані про застосунки інших розробників. Однак він каже, що ця програма доступна для всіх, йдеться про Android App Usage Data API, що працює з 2014 року. Однак Google — не всі, адже застосунки компанії автоматично встановлені на пристроях Android. Інші ж розробники можуть відстежувати лише телефони, на яких встановлені їхні програми.

Google — не єдина компанія, яку звинувачують у відстеженні даних з телефонів про розробки конкурентів. У 2017 році The Wall Street Journal писав, що Facebook за допомогою сервісу Onavo теж моніторив діяльність інших компаній.

Нагадаємо також, що зараз в США триває масштабне антимонопольне розслідування діяльності технологічних корпорацій. 29 липня в Конгресі мають свідчити очільники Amazon, Apple, Facebook і Google.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.8K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація