Автор Python приєднався до Microsoft

1 хв. читання
13 листопада 2020

Ґвідо ван Россум почне працювати у Microsoft. Рік тому автор мови Python пішов на пенсію і тепер втомився відпочивати. Вчора він написав про це у твіттері.

Я вирішив, що на пенсії нудно, тож приєднався до команди розробників Microsoft. Для чого? Варіантів аж надто багато. Але це точно покращить використання Python (і не лише у Windows :-). Тут є чимало відкритого коду. Стежте за новинами.

Нагадаємо, у 2018 році Ґвідо ван Россум відмовився від статусу великодушного і довічного диктатора проєкту Python, а через рік облишив і Dropbox.

Представники Microsoft підтвердили його заяву, але без подробиць. Лише зазначили, що Microsoft буде рада долучитися до розвитку Python і зростати разом з проєктом.

Ван Россум створив Python у 1989 році, та мовою й досі активно послуговуються, зокрема у галузі штучного інтелекту і машинного навчання. Нещодавно вона вперше обійшла Java у рейтингу популярності мов TIOBE. За даними Slashdata, Python має 9-мільйонну базу користувачів, тож це робить її другою найвживанішою мовою програмування.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.8K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація